Narozky jak mají být! Ten nejlepší dárek si Vlahovič dal sám, Fiorentinu vyměnil za starší, ale mnohem prestižnější dámu

Narozky jak mají být! Ten nejlepší dárek si Vlahovič dal sám, Fiorentinu vyměnil za starší, ale mnohem prestižnější dámu

Vemte jed, že na své 22. narozeniny už srbský kanonýr Dušan Vlahovič nikdy nezapomene. Právě v ten den totiž potvrdil svůj přestup z Fiorentiny do Juventusu. Ten se musel plácnout přes kapsu, s vyhlášeným střelcem však podepsal smlouvu až do června 2026.

Turínský klub zaplatil za Vlahoviče skoro dvě miliardy korun. Tato částka se však ještě může výrazně navýšit za podmínky, že srbský reprezentant pomůže naplnit blíže neurčené sportovní cíle. Nejspíše zisk mistrovského titulu, k němuž mají v tuto chvíli blíže hned čtyři kluby. Od prvního z nich, milánského Interu, dělí Starou dámu aktuálně jedenáct bodů.

Vlahovič dal na podzim ve 21 ligových zápasech hned 17 gólů , tedy spolu s Cirem Immobilem z Lazia nejvíce ze všech. Forentina mu opakovaně nabízela novou smlouvu, jež by přebila tu stávající, která by za rok a půl vypršela. On ale prodloužení spolupráce jednoznačně odmítl. 

Vedení sedmého celku tabulky tak svolilo k jeho transferu, přičemž nabídek měl hráč hned několik. Vybral si tu z Juventusu a fanoušky Fialek tím rozpálil doběla. Už během týdne mu posílali nechutné výhružky, pokud do Turína vážně půjde. 

On se ale nezalekl a v pátek přidat na dekret svůj štempl. Výhružkami na jeho osobu se už navíc začala zabývat i policie. 

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.