Necid musel předčasně ukončit letošní sezonu. Žolíka klokanů opět zradilo koleno a v pátek šel pod kudlu...

Necid musel předčasně ukončit letošní sezonu. Žolíka klokanů opět zradilo koleno a v pátek šel pod kudlu...

Spoustou zahraničních zkušeností opředený Tomáš Necid (32)utrpěl před pár dny během tréninkové jednotky klokanů zranění kolene (proto nezasáhl do čtvrtfinále poháru s Hradcem Králové) a třetí únorový pátek podstoupil operační zákrok.

Ten přišel po podrobnějších vyšetřeních a proběhl ve střešovické Ústřední vojenské nemocnici, s tím, že ho nyní čeká několikaměsíční rekonvalescence.

Jak zaznělo na webu bohemians.cz, první odhady počítají s návratem k lehkému tréninku na přelomu května a června, což znamená, že do jarní části ročníku 2021/2022 už pravděpodobně nezasáhne a sezona pro něj předčasně skončila.

"Tomáši, držíme ti palce a přejeme rychlé uzdravení!," zaznělo na oficiálních stránkách vršovické značky z Ďolíčku, která bude v neděli hostit derby se Slavií.

Vytáhlýstřední útočník, jehož tržní cena se pohybuje okolo deseti milionů korun, zasáhl od léta do 17 ligových soubojů, s tím, že 629 minut poskytnutého herního času se mu podařilo přetavit ve dvě branky. Další trefu pak přidal v domácím poháru.

Plzeň? Nováček Holík neměl nad čím přemýšlet a Bílek získal velmi kvalitní alternativu na kraj obrany či zálohy

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.