Vaníčkova epizoda na severu Čech úspěšná nebyla, křídelník se vrací do Ďolíčku. Zůstává i Chramosta

Vaníčkova epizoda na severu Čech úspěšná nebyla, křídelník se vrací do Ďolíčku. Zůstává i Chramosta

Bohemians po sezónu ukončujícím zranění Tomáše Necida v ofenzívě dále neoslabí. Do Vršovic se z nepříliš podařeného hostovaní v Jablonci vrací Antonín Vaníček, tamtéž setrvává i v tuto chvíli zdravotně indisponovaný Jan Chramosta, který původně výměnou za Vaníčka na Prahu 10 přišel.  

Pouhých 323 minut v lize s bilancí jedné asistence nebyl zřejmě impuls, který si na podzim od hostování v kádru Petra Rady Antonín Vaníček sliboval. Pocit z angažmá na severu Čech dozajista nezachránilo ani pět “zápasů” v Konferenční lize, zvlášť když celkový odehraný čas dohromady dal pouhých 24 minut. Jaro tak třiadvacetiletý krajní záložník, který v minulém cyklu patřil do kádru české reprezentace do 21 let, opět stráví na pažitu “rodné” Bohemky. Oznámili to na webu oba kluby, které zároveň uvedly, že na stávajícím působišti zůstává i Jan Chramosta, který původně v Bohemians hostoval jako protihodnota právě za Vaníčka.

 "Tonda si chtěl vyzkoušet angažmá v klubu hrajícím evropské poháry. To se mu splnilo, ale jeho herní vytížení bylo malé. Z tohoto důvodu projevil zájem o návrat do Bohemky. Chtěl bych touto cestou jabloneckému klubu poděkovat, že jednání o jeho návratu proběhlo vstřícně a pro Bohemku úspěšně," komentoval nejnovější posilu kádru Luďka Klusáčka sportovní ředitel klubu Miroslav Držmíšek, který potvrdil i pokračování hostování Jana Chramosty.

Vaníček dá Klusáčkovi další variantu pro sestavení ofenzívy. Tam se možnosti Klokanů v posledních týdnech zásadně ztenčily, když operace do konce sezóny vyřadila Tomáše Necida, předpokládanou čtyř- až šestitýdenní pauzu má před sebou rovněž Jan Chramosta.  Bohemce tak pro tuto chvíli odstoupila čtvrtina jejich dosavadních gólů v sezóně, a Klusáček bude doufat. že Vaníček dokáže alespoň část zastoupit.

zdroj: bohemians.cz