Na radaru Liverpoolu se objevilo jméno, které rozhodně netěší jeho zaměstnavatele ze San Sira

Na radaru Liverpoolu se objevilo jméno, které rozhodně netěší jeho zaměstnavatele ze San Sira

Anglický obr se zdá být v nenasytný v otázce své ofenzivní stránky klubu. Německý stratég Jürgen Klopp během ledna povolal do zbraně kolumbijského legionáře Luise Díaze z Porta, ale také po konci této sezóny se očekává, že dojde na Anfield Road k dalším personálním změnám.

Reds přijdou v létě o Divocka Origiho, navíc Sadio Mané a Roberto Firmino vstoupí do posledního roku jejich smluvních závazků. Zatímco se údajně jedná o prodloužení kontraktu s výše zmíněnými, Liverpool chce zvýšit konkurenci v kabině další čerstvou krví.

Podle Calciomercato je předmětem zájmu argentinský útočník Lautaro Martínez, který od roku 2018 věrně slouží v barvách Interu Milán. Nerazzurri nechtějí o jeho odchodu ani slyšet, což dokládá fakt, že v minulosti odolali zájmu například ze strany Barcelony či Realu Madrid.

Italské zdroje přináší zprávy, že Martínez byl oťukáván již během ledna, ale nakonec se Klopp spokojil jen s příchodem Díaze. To však nemusí platit v létě, kdy se údajně Liveprool chystá oživit svůj zájem a uskutečnit konkrétní jednání o možném přesunu.

Zdroj: calciomercato.com