Další trefa Lewandowskiho neodvrátila škobrtnutí Bayernu, komplikace přišly také pro Leverkusen

Bavorský obr vykázal druhé škobrtnutí v řadě, když na půdě Hoffenheimu vyválčil jen remízu 1:1. Mezi střelce se opět zapsal polský kanonýr Robert Lewandowski, který v nastavení první půle reagoval na trefu Baumgartnera.

Union Berlín udeřil proti Stutgartu krátce před koncem první půli díky proměněné penaltě Awoniya. Domácí však náskok neudrželi a v samotném závěru stav srovnal Kalajdzic. Mönchengladbach nepustil doma Herthu ke slovu a po trefách Plea a Gintera slavil výhru 2:0.

Střelecky atraktivní podívanou nabídlo poměření sil mezi Freiburgem a Wolfsburgem. V první půli zaznamenal dva přesné zásahy Grifo, ale Kruse s Arnoldem po změně stran stav dokázali srovnat. Až branka Schlotterbecka tři minuty před koncem rozhodla o zisku tří bodů ve prospěch domácího celku.

Bayer Leverkusen vstupoval před svým publikem do utkání s Kolínem nad Rýnem jako favorit, ale bez Schicka v sestavě se nedokázal střelecky prosadit. Soupeř toho využil po změně stran a díky Schnidlerovi nakonec slavil těsnou výhru.

Fürth - RB Lipsko 1:6
Branky: 4. Leweling - 15. An. Silva, 32. Forsberg, 35. Laimer, 45. Henrichs, 59. Simakan, 69. Nkunku