Další přesun z Old Trafford na San Siro? Nerazzurri si vytipovali náhradu za Sáncheze

Další přesun z Old Trafford na San Siro? Nerazzurri si vytipovali náhradu za Sáncheze

V posledních letech již několikrát Inter Milán dokázal využít odložené zboží Manchesteru United a na San Siru z něj vyprofilovat výraznou oporu. Historie by se mohla opakovat, neboť podle listu Gazzeta Dello Sport by mohl v létě zvednout kotvy chilský útočník Alexis Sánchez a Nerazzurri se netají tím, koho si umí představit jako adekvátní náhradu.

Sánchez přišel shodou okolností taktéž z Manchesteru United, ale Inter jej chce za pár měsíců nabídnout k prodeji, neboť by se jej za rok musel vzdávat zdarma. Chilský legionář působí v barvách aktuálního mistra Serie A od roku 2019 a v jeho barvách vykázal 101 zápasů, ve kterých posbíral 18 branek a 13 asistencí.

Na herní vytížení si Sánchez rozhodně v Interu stěžovat nemůže, neboť i v této sezóně je stabilní součástkou základní jedenáctky. Cílem je obhájit titul a možnost tu je, neboť na lídra tabulky a zároveň městského rivala AC Milán ztrácí šest bodů.

Vytouženou náhradou z Ostrovů by měl být uruguayský legionář Edinson Cavani. Ten po příchodu Ronalda na Old Trafford herně strádá a stále častěji se spekuluje o jeho návratu do Serie A. Italskou nejvyšší soutěž si velmi dobře pamatuje, neboť byla jeho první evropskou zastávkou a před lety v ní hájil barvy Palerma a Neapole.

Zdroj: gazzetta.it