Budeme mít Agüera zpět za dva roky? MLS a Beckhama, Nevilla i Higuaína ovšem odmítl...

Budeme mít Agüera zpět za dva roky? MLS a Beckhama, Nevilla i Higuaína ovšem odmítl...

Pouhých pět soutěžních vystoupení, 166 odehraných minut a jeden vstřelený gól. Toť bilance, se kterou se třiatřicetiletý argentinský forvard Sergio Agüero rozloučil s Barcelonou a následně ukončil kariéru.

Lékaři mu loni na podzim na kardiologických testech diagnostikovali problémy se srdcem a doporučili mu od sportu pauzu. Bývalý kanonýr Manchesteru City se následně rozhodl odejít z profesionální fotbalové mapy úplně.

Konec by však nemusel být definitivní. Na stůl někdejšího střelce Atlétika Madrid totiž přistála nabídka z Major League Soccer a byť ji ostřílený ofenzivní fotbalista odmítl, jedním dechem doplnil, že v budoucnu už ji třeba vyslyšet mohl...

"Tento týden mě napadlo, že bych mohl znovu hrát. Inter Miami mi telefonoval, ale odmítl jsem. Ale za dva roky uvidíme. Lékaři mi pověděli, že musím strávit pět nebo šest měsíců bez jakékoliv sportovní aktivity, ale už chci znovu trénovat," citoval web tn.nova.cz slova čtyřnásobného šampiona Premier League, který se stal na Etihad Stadium žijící legendou.

Za dva roky mu bude pětatřicet a kdo ví, co vše se může stát. Jisté je, že Davidem Beckhamem vlastněné Miami trénuje Angličan Phil Neville a v jeho útoku operuje Gonzalo Higuaín, jehož dobře zná ze srazů argentinského nároďáku. Že by se potkali ještě jednou?

Van Nistelrooij je silný a inspirativní vůdce se špičkovým odhodláním a pracovní etikou. Komu se upsal?

Zdroj: tn.nova.cz