Fatální chyby Hanuše? Rada si to nedovede vysvětlit, ale zkušeného brankáře nezavrhuje

Fatální chyby Hanuše? Rada si to nedovede vysvětlit, ale zkušeného brankáře nezavrhuje

Výsledek 1:2 proti titul obhajující Slavii sice nezdá být úplně špatný, nicméně podle jabloneckého kouče Petra Rady k němu nemuselo vůbec dojít.

Velezkušeného trenérského odborníka ze Střelnice, jehož svěřence čeká v nadstavbě skupina o záchranu, mrzely zejména chyby při inkasovaných brankách...

A jeho kritická slova mířila zejména na zkušeného třiatřicetiletého gólmana Jana Hanuše. "Prohráli jsme po fatálních chybách gólmana. Soupeře jsme do ničeho moc v první půli nepustili, náznaků směrem dopředu jsme měli spíše víc my. Chyba brankáře Hanuše nás srazila, soupeř na ní dá se říci čekal, sestavu tomu měl uzpůsobenou. Inkasovali jsme úplně zbytečnou branku. Chtěli jsme být trpěliví, jenže bohužel jsme inkasovali podruhé opět po chybě. Dali jsme ještě kontaktní branku v závěru, ale Slavia je chytrá, vzadu to rozkouskovala a plynulá hra už to ani v nastavení nebyla. Prohráli jsme, mrzí nás to, protože jsme bojovali a hráli nadoraz. Připravili jsme se na ně dobře, ale rozhodly fatální hrubky gólmana. U Honzy Hanuše si to nedovedu vysvětlit. Kdyby to udělal kluk, kterému je dvacet let, ale takhle zkušený gólman, který nás už několikrát podržel. Z něj musí sršet sebevědomí. Ale nezavrhuju ho, uvidíme, jak se bude cítit,“ pronesl na stránkách fkjablonec.cz šéf Pilaře, Kratochvíla či Kubisty.

Ten překvapivě stáhl v průběhu utkání obvyklé opory Jaroslava Zeleného i Tomáše Hübschmana. Jaký to mělo důvod? "Zelený šel dolů, protože se mu točila hlava. Tomáše Hübschmana jsme střídali, protože jsme náš čeká ve středu další důležitý zápas. Terén nebyl optimální na velký fotbal. Co se týče přístupu a vydání, ale jsem s výkonem týmu spokojený," zakončil na fkjablonec.cz Rada, jehož mužstvo si to ve středu namíří do Ostravy, kde opět nebude favoritem.

O Krmenčíka v Edenu usilovat nebudou, ve Vršovicích by ho mohla nahradit tato útočná věž z Ostravy...

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.