Čtyři nejčastěji faulovaní hráči současné české ligy za posledních 8 let? Tři z nich působí na Moravě

Čtyři nejčastěji faulovaní hráči současné české ligy za posledních 8 let? Tři z nich působí na Moravě

Být terčem celé řady nedovolených zákroků není něco, co by se dalo závidět. Tím spíš, když jde o stovky provinění. Pojďte se spolu s námi podívat na nejvíce faulované hráče české nejvyšší soutěže od ročníku 2013/2014.

K tomuto datu všem vládne šestatřicetiletý univerzál ve zlínských službách Martin Fillo, který už byl nedovoleně zastaven v 579 případech. Fauly pak bývalý hráč Brentofrdu či Vikingu přitahoval zejména v dobách, kdy ještě působil v záložní řadě Plzně, Boleslavi, Příbrami, Teplicích či Baníku.

Velmi brzy ho z první příčky seznamu vystřídá o osm let mladší záložník Jablonce David Houska, který je považován za velmi šikovného a inteligentního hráče, na němž se tedy soupeři mohou přímo vyřádit. A také tak činí, protože už byl za posledních osm let nedovoleně zastaven v 578 případech.

Dost vysoká čísla v tomto směru má také olomoucký navrátilec Jan Navrátil, který však velký počet z čísla 430 nasbíral v barvách Slovácka.

Právě v jeho dresu už nějaký čas působí rekordman v počtu prvoligových startů Milan Petržela, na něhož byl zapískán faul, ať už v Plzni, nebo v Uherském Hradišti, hned ve 369 případech. Protože je stále docela rychlý a mimořádně zkušený, ani v jeho případě se až tak nedivíme.

Nejčastěji faulovaní hráči české ligy:

(od sezony 2013/2014)

1. Martin Fillo (Zlín) - 579
2. David Houska (Jablonec) - 578
3. Jan Navrátil (Olomouc) - 430
4. Milan Petržela (Slovácko) - 369

Švancara se modlí, aby šel Hložek tam, kde bude pravidelně hrát: Ať se nezvolí jen byznys a neskončí někde na lavičce

Zdroj: fortunaliga.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.