Inter bral body s AS Řím, Neapol je po katastrofickém závěru s Empoli ze hry o titul

Každý zápas je teď bitva o titul, protože o něj bojují hned 3 týmy. I tak vypadá aktuální situace v Serii A, kde se jde do finiše s boji o titul. Zároveň hrála Atalanta, ale i Turín s Davidem Zimou v základu.

První výhra v novodobé historii? Napočtvrté, ale přece. Turín hostil Spezii a napočtvrté to vyšlo. Turín i s Davidem Zimou v základní sestavě dominoval a zajistil si tak klidný střed tabulky. To Spezia se musí mít ještě na pozoru před sestupem. Zápas rozhodl dvěma góly Lukič. Za hosty snížil jen Manaj.

Mizérie zažehnána. Do Venezie přijela Atalanta Bergamo a ihned dala zapomenout na výsedkovou mizérii. V prvním poločase ji poslal do vedení Pašalič a v tom druhém přidaly další dva góly dvě kolumbijská esa Zapata  a Muriel. Črnigoj korigoval na konci zápasu skóre na 1:3. Atalanta tak stále drží ruku nad vodou v bojích o Evropu.

Boj o titul každou minutou a vteřinou. Na Inter přijel tým okolo Josého Mourinha s Říma. A že Inter AS nešetřil. Když se v prvním poločase prosadili Dumfries a Brozovič, vypadalo to jako jasná záležitost. Po přestávce přidal gól Martinez a snížil Mkhitaryan. Inter tak udělal důležitý krok na cestě za obhajobou.

Salernitana se dostala proti Fiorentině do vedení již v osmé minutě, kdy slavil přesný zásah Durič. Po změně stran sice srovnal Saponara, ale Bonazzoli vrátil domácím náskok a postaral se tak o výhru 2:1. Poměření sil mezi Bolognou a Udinese dopadlo nakonec smírně 2:2. Za domácí se prosadili Hickey a Sansone, na druhé straně pálili přesně Udogie a Success.

Neapol vstoupila do utkání na půdě Empoli dobře a po trefách Mertense a Insigneho se dostala do dvoubrankového náskoku. Problém ale nastal v závěrečných minutách. Henderson nejprve snížil a poté dvěma trefami režíroval obrat Pinamonti.