Ancelotti na San Bernabéu až do roku 2032? Záleží na Realu, ale ve hře může být i Kanada...

Ancelotti na San Bernabéu až do roku 2032? Záleží na Realu, ale ve hře může být i Kanada...

Velezkušený italský odborník Carlo Ancelotti (62) už si na klubové úrovni nedokáže představit, že bude trénovat jinde, než na madridském San Bernábeu.

Stratég, jenž přivedl Bílý balet k pětatřicátému titulu historie, má ve španělské metropoli platný kontrakt ještě na příští dvě sezony do června 2024.

"Po Realu skončím. Ale jestli mě budou chtít v Realu ještě deset let, budu tady ještě deset let trénovat," usmíval se kouč semifinalisty Ligy mistrů, jehož slova nabídl portál sport.cz.

A co bude dělat někdejší šéf Juventusu, AC Milán, Chelsea, PSG nebo Bayernu poté? "Rád bych pak trávil čas s vnoučaty a užíval si s manželkou dovolenou. Mám spoustu věcí, které jsem zanedbal, a rád bych to napravil. Nikdy jsem nebyl v Austrálii, v Riu de Janeiro," přiblížil svůj osobní život úspěšný trenér, jehož vyjádření vyšlo na sport.cz.

Úplný konec trénování by však mohl nastat po vpádu na mezinárodní mapu. Jeho manželka totiž pochází z Kanady a kdo ví, v souvislosti s kvalifikací na světový šampionát v roce 2026 by se třeba tak ostřílený trenérský matador zemi javorových listů hodil...

"S ohledem na mistrovství světa v roce 2026, proč ne? Ale to je předčasné," uzavřel na sport.cz nynější nadřízený Modriče, Benzemy či Courtoise.

Plzeň-Sparta, Slovácko se Spartou i se Slavií, Eintracht - West Ham, Hoffenheim - Leverkusen, Real-City!

Zdroj: sport.cz

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.