Nemůžeme nechat Jablonec vyhrát, oznámil Jarošík a dodal: Možná z nich spadla deka, budou psychicky nahoře

Nemůžeme nechat Jablonec vyhrát, oznámil Jarošík a dodal: Možná z nich spadla deka, budou psychicky nahoře

V rámci třetího kola nadstavbové části o záchranu nejvyšší soutěže dorazí v sobotu na Stínadla Jablonec. V Teplicích se tak bude servírovat malé severočeské derby.

To, že půjde o velmi důležité body, které mohou oběma mužstvům pomoci k tomu, aby se vyhnuly zrádné baráži, snad netřeba zdůrazňovat...

"Podle mě to bude jeden z nejdůležitějších zápasů téhle sezony. Dáváme se zdravotně do pořádku. Dva, možná tři hráči se vrátí do sestavy,” avizoval na webu fkteplice.cz Jiří Jarošík.

Po výjezdu na zlínskou Letnou mají skláři co napravovat. "Pokud nám odskočí Jablonec nebo Pardubice, tak zůstaneme s Bohemkou dole. Nemůžeme nechat Jablonec vyhrát," burcoval žlutomodrou kabinu nadřízený Marečka, Kučery, Grigara a spol.

Co soudí o víkendovém protivníkovi ze Střelnice? "V Jablonci proběhla změna na postu hlavního trenéra. Hned první zápas přinesl efekt. Možná z nich spadla deka, budou psychicky nahoře," zavěštil si čtyřiačtyřicetiletý odborník.

A zbylý program? Ve středu se teplický výběr představí v Karviné a následující sobotu se před vlastním publikem utkají s Pardubicemi...

"Problémem je, že nás čeká další anglický týden. Kdyby byli všichni hráči zdraví, tak bych se toho nebál. Jinak to kvituju, protože na konci sezony se toho už moc nenatrénuje. Ale v naší situaci to ideální není," připustil na webu fkteplice.cz bývalý šéf Prostějova, Ústí nad Labem či NK Cejle.

Jaké dveře se otevírají pro Vlkanovu? Přemýšlí o něm nejen na Letné a ve hře je i rakouská bundesliga či Ekstraklasa

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.