Zůstane Brandner na Střeleckém ostrově? Klub mi něco nabídl, já měl trošku jiné představy, přiznává záložník

Zůstane Brandner na Střeleckém ostrově? Klub mi něco nabídl, já měl trošku jiné představy, přiznává záložník

Osmadvacetiletý záložník Dynama Patrik Brandner už by na jihočeském Střeleckém ostrově vůbec nemusel zažít nového trenérského šéfa Jozefa Webera, jenž u kormidla nahradil Davida Horejše.

Bývalý hráč Příbrami či Dukly působí na jihu země tři a půl roku a protože mu sezona 2021/2022 až tolik nevyšla (932 poskytnutých minut přetavil v jednu branku a jednu asistenci), je možné, že půjde o dům dál...

Jak to vypadá s jeho smlouvou? "Ještě nevím, jak to dopadne. Před nějakou dobou jsem mluvil se sportovním ředitelem Milanem Čadkem. Klub mi něco nabídl, já měl trošku jiné představy. Tak uvidíme, jestli se domluvíme," přiblížil jednání vítěz FNL z roku 2019, jehož slova nabídly stránky idnes.cz.

Prioritou je ovšem setrvání. "Nerad bych odcházel. V klubu se mi líbí, jsem tady spokojený. Poznal jsem v Budějovicích řadu kamarádů, je tu hezky. A v posledních sezonách se mně i týmu dařilo. Jen letos to pro mě nebylo ono," přiznal.

Pomalu už tedy musí začít ohledně ročníku 2022/2023 řešit i jiné varianty. To vše kvůli tomu, kdyby nevyšel plán A. "Ozvaly se mi dva kluby, ale byly to zatím spíš jen dotazy, nic konkrétního. Je pravda, že bych rád zůstal v první lize," přidal na idnes.cz spoluhráč Hory, Helelbranda či Škody.

Stadion už získává obrysy, chci věřit, že vyroste, říká Sabou a pobyt mezi nejlepšími přirovnává k malému titulu

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.