Fotbalově se zatím top trojce nerovnáme, přiznává Tetour a přidává: Spolupráce s Hapalem by mohla být zajímavá

Fotbalově se zatím top trojce nerovnáme, přiznává Tetour a přidává: Spolupráce s Hapalem by mohla být zajímavá

Daniel Tetour (27) za sebou nemá moc dobré jaro. Sám bojoval se zraněními a příliš toho neodehrál a jeho Baníku opět nevyšla snaha zaútočit na evropské poháry.

"Myslím, že na nás je trošku vidět, že se nám konec sezony nepovedl, což může naše výkony ovlivňovat," uvedl v rozhovoru pro Gól současný svěřenec Tomáše Galáska.

"Dlouhodobě je v Baníku snaha dostat se do pohárů, ale nedaří se to. Jisté zklamání z toho, že skončíme pátí, panuje. Sezonu jsme měli rozehranou slušně, ale řekl bych, že nám úplně nevyšel vstup do jara. Přišel herní propad. Na podzim jsme zápasy zvládali kondičně nebo silou vůle, to na jaře chybělo. Ztráceli jsme s lehčími soupeři. Proč takové výkyvy máme, rozebíráme dlouhodobě, ale odpověď neznáme. Podle mě jsme řadu výsledků nepodložili kvalitním a dominantním výkonem, z nějakého statistického hlediska dřív nebo později muselo k poklesu dojít," přidala na stránkách gol.cz bývalá opora Dukly.

Záložník zažil na Bazalech za rok a tři čtvrtě již třetího trenéra. "Z hlediska budování je pak všechno složitější, pořád se něco mění. O hráčích ani nemluvím. Od doby, co jsem přišel, tu z hráčů už není skoro nikdo. Když se máme srovnávat se Slováckem, tak rozdíl je patrný. Oni jsou delší dobu spolu, tým budují, v tomhle ohledu jsou napřed. Tady se hledá recept, řeší se, kde je chyba. Uvidíme, co se bude dít dál. Nějaká jména, kdo nás povede v příští sezoně, padají. Nevím, jak to bude s panem Galáskem. Samozřejmě to vnímáme. A že by přišel Pavel Hapal? Já s ním zkušenost nemám, ale co jsem se doslechl, mohla by to být zajímavá spolupráce," doplnil na portálu gol.cz bývalý mládežník Sparty, který je v české nejvyšší soutěži na 169 vystoupeních a 16 trefách.

Osobně doufá, že se mu v příští sezoně zranění vyhnou. "Do Ostravy jsem šel před necelými dvěma lety s velkými očekáváními. Baník je po celé republice vnímaný jako silný tým s výbornými fanoušky. Ale asi jsme za ty dvě sezony nedokázali předvést to, co jsme chtěli. V zápasech s top trojkou nebo čtyřkou jsme nebyli konkurenceschopní skoro v žádném zápase. Hlavně venku. Když jsem sem přicházel, čekal jsem, že se s nimi budeme prát o body v každém zápase. Z tohoto pohledu je pro mě zklamání, že fotbalovou úrovní se jim zatím nerovnáme. Ale jinak podmínky jsou tu fantastické," pochválil svého slezského zaměstnavatele středopolař, jehož povídání nabídly stránky gol.cz.

Z Bartka se stala ligová legenda. Které známé tváře už má obránce Bohemians 1905 v počtu startů na dostřel?

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.