Legenda United varuje nově příchozího manažera: Tento klub se stal pohřebištěm talentu

Legenda United varuje nově příchozího manažera: Tento klub se stal pohřebištěm talentu

Alexis Sanchez, Jadon Sancho, Donny van de Beek, Aaron Wan-Bissaka, Harry Maguire a ten seznam by mohl pokračovat ještě mnohem dále.

Všechna tato jména mají jedno společné. Když přišla do Manchesteru United, hodně se od nich očekávalo. Jakmile však plynul čas, a kolikrát nebylo potřeba čekat nějak dlouho, jejich výkony se vůbec nerovnaly očekáváním, s nímž do klubu dorazila.

„Manchester United potřebuje takového trenéra, který bude vládnout pevnou rukou a dokáže si srovnat kabinu, protože to, co se tam teď v jejich mužstvu děje, je naprostou ostudou. Jedná se o směsici lidí, kteří se nazývají profesionály, ale přitom nereprezentují hodnoty klubu,“ nebral si servítky Gary Neville, bývalý kapitán Rudých ďáblů.

„Pokud bych byl na místě Erika ten Haga, byl bych velmi opatrný, co dělám. Kdokoliv do United zamířil, ten zde pohřbil svou kariéru. Můžete to vidět nejen na hráčích, ale také i na trenérech. Nejen José Mourinho, ale i Ralf Rangnick je zkušeným jedincem, který v Manchesteru začal vypadat jako naprostý amatér. Hráči ho totiž vůbec neposlouchají. Stal se obětí té zkažené atmosféry,“ přidával.

„Manchester United je pohřebištěm talentu. Jedinou šancí je začít zase od znova, což je ironie, když si vezmete, že jednu přestavbu nedávno dokončili,“ završil Neville ve svém pravidelném podcastu, čímž připomněl, že United i navzdory svým velkým přestupům stále nemohou najít optimální rytmus.

Zdroj: Sky Sports

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.