Že by krok k udobření? Bylo mi ctí být tvým žákem, vzkázal Krmenčík Limberskému a vzpomínal na stovky vypitých piv

Že by krok k udobření? Bylo mi ctí být tvým žákem, vzkázal Krmenčík Limberskému a vzpomínal na stovky vypitých piv

V Doosan aréně chyběli při oficiálním plzeňském loučení Davida Limberského například Patrik Hrošovský, Jan Kovařík, Milan Petržela či Vladimír Darida. U všech zmíněných to ovšem bylo kvůli jejich klubovému programu.

To Michael Krmenčík absentoval ze známých důvodů a současná opora Jiskry Domažlice nad ním kvůli známým skutečnostem ze soubojů Slavia - Viktoria zlomila hůl.

"Limba" přiznal, že uvažoval i o pozvání "Krmelce", nicméně protože byly rány pořád čerstvé, nakonec tak neučinil a ve Štruncových sadech se tak v rámci exhibičního střetu soudobého áčka se zlatou érou tleskalo jiným....

"Pozvánka mi nepřišla, zaslouženě," napsal na svém Instagramu devětadvacetiletý rodák z Kraslic, jenž stále patří belgickým Bruggám, s nimiž ho pojí kontrakt až do 30. června 2023.

Sám střední útočník by však byl rád, aby se vztahy do budoucna urovnaly a vyplývá to i z jeho čerstvého vyjádření směřovaného pětinásobnému šampionovi české nejvyšší soutěže...

"Chci ti poděkovat za spolu strávené nezapomenutelné roky plné dřiny, snahy, ale hlavně srandy a stovky vypitých piv. Bylo mi ctí být tvým žákem. Takže Limbo, legendo, ať se ti daří. Ať se stalo, co se stalo, život jde dál," přidal na své sociální síti vytáhlý forvard, který se většinu jara dával dohromady ze zranění kotníku.

Nyní musí vyřešit své další angažmá - návrat do Doosan arény se příliš pravděpodobně nejeví a mnohem reálnější je setrvání v zahraničí, kde už prošel i Paokem Soluň.

Vrba v Doosan aréně přetlačil mistrovského Bílka a tleskal gólům Limberského, Pilaře, Vaňka či Bakoše

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Michael_Krmencik_official (@krmelec_11)

Zdroj: IG účet @krmelec_11