První muž Teplic Šedlbauer: Hráčům jsem řekl, že kvalita kádru a zkušenosti jsou na naší straně

První muž Teplic Šedlbauer: Hráčům jsem řekl, že kvalita kádru a zkušenosti jsou na naší straně

Předseda teplického představenstva Pavel Šedlbauer chápe rozhořčení žlutomodrých fanoušků z nevydařeného soutěžního ročníku, který první tým sklářů přivedl až do baráže o Fortuna:ligu.

Jak vnímá dvojzápas s Vlašimí, jíž táhnou Vágner, Icha, Suchan, Zlatohláek a spol., nejvyšší klubové vedení? "Baráž je samozřejmě strašák, ale teď se této překážce musíme postavit čelem a zvládnout ji! Hráčům jsem řekl, že kvalita kádru a zkušenosti jsou na naší straně, takže pokud k tomu přidají i tolik potřebnou bojovnost, tak věřím, že baráž zvládneme a první ligu pro Teplice uhájíme," uvedl na stránkách fkteplice.cz první muž klubu.

Velmi důležitá bude i podpora v prvním domácím klání, které se hraje na Stínadlech. "Naprosto chápu rozhořčení fanoušků po této sportovně velmi nepovedené sezóně, ale nyní bych si je dovolil požádat, aby ve čtvrtek přišli pomoci hráčům, protože jde opravdu o hodně. Přál bych si, abychom tento týden táhli všichni za jeden provaz a společně baráž zvládli. Příští týden v úterý, až se baráž dohraje, tak jsme se rozhodli udělat velké setkání s fanoušky přímo na stadionu, kde se nás mohou na cokoliv zeptat a my se jim budeme všechno snažit otevřeně vysvětlit a popsat," přidal na serveru fkteplice.cz čelní představitel teplického fotbalu.

Kritika příznivců, která je směřovaná na sportovní úsek i jeho samotného, opravdu není malá a podle všeho je zasloužená. Poslední dvě sezony měl tým okolo Grigara, Kučery či Marečka strašné. "Já ani moji kolegové z vedení klubu se odpovědnosti nezříkáme, proto svoláváme toto setkání, abychom s fanoušky tohle všechno mohli probrat. Připravíme také možnost položit dotazy anonymně předem a my je na setkání všechny zodpovíme, protože chápu, že někdo nemusí chtít pokládat nepříjemné dotazy tváří v tvář, ale nechceme aby něco, co fanoušky zajímá, zůstalo nevyřčeno," avizoval na fkteplice.cz Šedlbauer.

Sýkorovo setrvání v Doosan aréně? Lech Poznaň prý řekl, že si ho chce stáhnout, že ho v Plzni určitě nenechá

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.