V Plzni jdou po velkých jménech z Ekstraklasy. Bílkovi by se líbil Pekhart nebo Kliment a oťukávání již proběhlo

V Plzni jdou po velkých jménech z Ekstraklasy. Bílkovi by se líbil Pekhart nebo Kliment a oťukávání již proběhlo

Mistrovská Viktoria Plzeň by v rámci náhrady nejlepšího kanonýra ligové sezony Jean-Davida Beauguela mohla přivést do Doosan arény pořádně velké ofenzivní jméno.

Podle informací Deníku Sport se západočeský celek, jenž má před sebou kvalifikaci Ligy mistrů, zaměřil na dva útočné cíle z polské Ekstraklasy, které jsou ovšem ze svých klubových adres na odchodu.

Plzeňští by údajně stáli o osmadvacetiletého Jana Klimenta, který má v současné době po nečekaném sestupu Wisly v Krakówě rozvazovat kontrakt a sezona u našich severních sousedů mu až tolik nevyšla.

"S Plzní proběhlo oťukávání," citoval web isport.blesk.cz slova útočníkova agenta Davida Nehody.

Bývalého hráče Stuttgartu či Brondby Kodaň se však má pokoušet lanařit i čtvrté Slovácko, ve kterém už působil a které bude potřebovat nahradit Václava Jurečku, jenž se vydává za novou výzvou.

Hlavní trenér Viktorie Michal Bílek by rád na západě Čech pracoval také s třiatřicetiletým Tomášem Pekhartem, jenž po dvou a půl letech končí své působení v Legii Varšava, za kterou za onu dobu nasázel 36 ligových branek.

Na domácí scéně si rodák ze Sušice, jenž si v minulosti vyzkoušel i španělské, izraelské, řecké, anglické a německé prostředí, zahrál za Jablonec, Slavii a Spartu. Že by si vyzkoušel také poslední celek z velké české trojky, kde nedávno neuspěl Zdeněk Ondrášek?

Jurečka? Z domoviny je pořád největším favoritem mistr z Doosan arény. Co mu ohledně výběru vzkázal Svědík?

Zdroj: isport.blesk.cz