První otazník Slovácka byl vyřešen a týká se nejbližší budoucnosti nenápadného tahouna Havlíka...

První otazník Slovácka byl vyřešen a týká se nejbližší budoucnosti nenápadného tahouna Havlíka...

Pokud opustí v nejbližší době Uherské Hradiště nějaká opora, má se za to, že šestadvacetiletý středopolař Marek Havlík by to být neměl.

S čerstvým držitelem MOL Cupu by měl být spojen také v nadcházejících dvou ročnících, protože se s vedením 1. FC dohodl na prodloužení pracovní dohody do léta 2024.

Bývalý hráč Hanácké Slavie Kroměříž s epizodní minulostí v SSC Bari vlize nikdy nehrál za žádný jiný tým než Slovácko a v jeho barvách debutoval před devíti lety proti Baníku Ostrava.

Od té doby se zapojil do přesně deseti sezon a 255 prvoligových vystoupení se mu podařilo přetavit ve čtyřiadvacet přesných zásahů.

"Jsem rád, že jsme se domluvili a můžu pokračovat ve známém prostředí. Věřím, že po zisku poháru se nám otevírá možnost nakouknout do Evropy přeci jen na delší čas, než tomu bylo v minulé sezóně," citoval web fcslovacko.cz kolega Petržely, Kadlece, Nguyena a spol.

V ročníku 2021/2022 absolvoval rodák z Lubné s tržní cenou okolo 20 milionů korun hned 41 soutěžních vystoupení, což v rámci Fortuna:ligy není úplně standardní vytížení. Pořád ale je na co navazovat a hlavně co překonávat...

Pelta přiznal, že ho Pilařova dohoda se Šádkem nepotěšila: Jeho způsob komunikace byl zvláštní, ten úprk mě zklamal

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.