Barák přišel o trenéra, Tudor své angažmá ve Veroně po dohodě s vedením ukončil

Barák přišel o trenéra, Tudor své angažmá ve Veroně po dohodě s vedením ukončil

Vedení italského klubu Hellas Verona se dohodlo s trenérem Igorem Tudorem na ukončení jeho trenérského angažmá. Italský klub, za nějž hraje i český reprezentant Antonín Barák o tom dnes informoval na svém webu.

Čtyřiačtyřicetiletý Tudor dovedl v uplynulém ročníku italské ligy Veronu k devátému místu. Nyní se však s klubem dohodl na předčasném ukončení smlouvy.

„Bylo to těžké rozhodování, protože ve Veroně jsem našel pracovní prostředí a partu fantastických hráčů a lidí, kteří mi umožnili ideální pracovní podmínky, díky kterým jsme dosáhli mimořádných výsledků,“ cituje klubový web trenéra, jenž v Hellasu působil od loňského září.

„Dlouho jsem o tom přemýšlel. Hovořil jsem se s panem prezidentem, jehož upřímnost a transparentnost jsem ocenil při vysvětlování plánů na příští sezónu, ale oba jsme se shodli na tom, že nejsou všechny podmínky, které by byly potřeba ke společnému pokračování. Ve světle toho bylo správné se dohodnout na ukončení. Posílám srdečný pozdrav do města Verona, kde jsem se byl spokojený. Také posílám objetí fanouškům, kteří mi projevili náklonnost. Hellasu Veroně přeji do budoucna jen to nejlepší,“ vzkázal čtyřiačtyřicetiletý chorvatský trenér.

Toho by podle italských médií měl v klubu nahradit Gabriele Cioffi, naposledy lodivod Udinese Calcia.

Zdroj: Sport.cz, hellasverona.it

Vítěz Evropské ligy získal natrvalo norského křídelníka z AC Milán