Konec na Anfield Road po šesti letech? Mané by prý mohl příští tři sezony strávit ve službách Bayernu...

Konec na Anfield Road po šesti letech? Mané by prý mohl příští tři sezony strávit ve službách Bayernu...

Třicetiletý reprezentant Senegalu Sadio Mané by se mohl po šesti letech služeb u řeky Mersey ve městě Beatles vydat za novou výzvou.

Podle jistých zdrojů by mohl ostřílený forvard opustit řady Reds, kteří mají za sebou neúspěšné finále Ligy mistrů, ještě rok před vypršením kontraktu.

Ten mu sice na Anfield Road běží až do 30. června 2023, nicméně ani to by nemuselo bránit jeho budoucímu přesunu do bundesligy.

Podle určitých zdrojů by si mohl ještě na startu letošního léta plácnout s Bayernem Mnichov a mnohde už se dokonce píše o údajné tříleté smlouvě.

Server transfermarkt.com vyčíslil možnost jeho transferu právě do Allianz areny šestašedesáti procenty, což není málo.

Klienta agentury Roof, kam patří také Serge Gnabry, Kai Havertz či Marc-André ter Stegen, by mohla v Bavorsku lákat spolupráce s ambiciózním trenérem Julianem Nagelsmannem.

Bývalý útočník Mét či Southamptonu už v minulosti prošel také Red Bullem Salzburg, v jehož barvách strávil dva roky a určitě by tak jeho adaptace na novou zemi i jazyk netrvala příliš dlouho.

Přestup do kádru dvaatřicetinásobného mistra Německa by mohl být ještě reálnější, pokud mu skutečně zamává Robert Lewandowski.)

Ani Newcastle, ani Paris Saint-Germain. Teď je jasné, že zůstávám, o tom není sebemenších pochyb, tvrdí Mourinho

Zdroj: sport-express.ru