Na Letnou míří čerstvý vítěz domácího poháru Sadílek. O příchod do Sparty eminentně stojí...

Na Letnou míří čerstvý vítěz domácího poháru Sadílek. O příchod do Sparty eminentně stojí...

Mladší z bratrů Sadílků už Slovácko opustil dávno (zdravíme čerstvě třiadvacetiletého Michala) a toho staršího čeká první přestup kariéry co nevidět.

O tři roky starší Lukáš Sadílek by měl zamířit do kádru neúspěšného finalisty letošního domácího poháru, jehož nedávno pomohl v Uherském Hradišti připravit o vysněnou trofej.

Uprostřed pracovního týdne se mělo o svěřenci kouče Martina Svědíka jednat v metropoli a na konci tunelu začíná být hodně světla...

Tím spíš, že kolega Petržely, Kadlece či Ngyuena na Letnou chce a jeho dosavadní domovský klub by mu v tomto směru neměl házet klacky pod nohy.

"Hráč má o přestup velký zájem," citoval server isport.blesk.cz slova svého zdroje, který má k opoře Slovácko blízko.

Byť měl kolem něj kroužit i čerstvý šampion Ekstraklasy Lech Poznaň a situaci oťukávala také nejmenovaná rakouská značka z první poloviny tabulky, aktuálně to vypadá na Priskeho Spartu, které se budou pracanti s dobrým fyzickým fondem jednoznačně hodit.

Zbývá jediné - stačí ho už pouze vyplatit z platného kontraktu na Moravě. A kdo ví, třeba bude obchod slavné "S" kompenzovat také navráticem z hostování Michalem Trávníkem.

Hanckova omluvenka kvůli porodu? Je to pro mě komplikace a taky trochu zklamání, tvrdí kouč Slovenska

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.