Nástupce Páníka už je znám. Karviná slídila v Ostravě a vsadila na neokoukanou a pracovitou tvář s perspektivou

Nástupce Páníka už je znám. Karviná slídila v Ostravě a vsadila na neokoukanou a pracovitou tvář s perspektivou

Karviná už nalezla nástupce Bohumila Páníka (spolu s ním skoničli také Jan Somberg a Branislav Rzeszoto), který povede kádr MFK v druholigových bojích.

Ostříleného kouče s minulostí ve Zlíně či Baníku Ostrava nahradil na lavičce bývalý obránce či středopolař Tomáš Hejdušek, pro nějž jde ve dvaačtyřiceti letech první šanci v profi fotbalu.

Do Karviné se přesunul z mládežnických struktur Baníku Ostrava, který bude nyní s MFK spolupracovat výrazněji. "Sázíme na neokoukaného pracovitého trenéra s perspektivou. Tyto atributy Tomáš Hejdušek splňuje. Za celý klub přeji novému trenérovi hodně štěstí a úspěchů," představil nového lodivoda sportovní ředitel Lubomír Vlk.

Hejdušek o sobě příliš mluvit nechtěl, něco z něj ale přeci jen vypadlo. "Jsem náročný trenér. Ale nejde jen o taktickou stránku, ale především o silovou a kondiční. To je nezbytnost," doplnil nový šéf karvinského souboru, který obsadí zbylé posty v realizačním týmu v příštích dnech.

Karvinská příprava startuje 13. června a potrvá šest týdnů. Šanci v ní dostanou i nejlepší hráči ročníku 2003 z úspěšného dorostu, který se umístil na čtvrtém místě.

Kolik fanoušků Celtiku může dorazit na oslavy do Ostravy? Nedivil bych se, kdyby to šlo do tisícovek, tvrdí Moravčík

Zdroj: mfkkarvina.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.