Trávník je rozumný, nelpí za každou cenu na dalším zahraničním angažmá, hlásí sparťanův agent Zíka

Trávník je rozumný, nelpí za každou cenu na dalším zahraničním angažmá, hlásí sparťanův agent Zíka

O tom, že by měl mít Lukáš Sadílek (26) namířeno do Sparty, jsem vás už informvali. Další kolo jednání proběhlo ve čtvrtek, ale k dohodě zatím nedošlo - mimo jiné i proto, že 1. FC Slovácko požaduje za svého odchovance sumu přesahující 20 milionů korun, což se letenskému "S" platit nechce.

Rébus na trase Generali Česká pojišťovna aréna - Městský stadion Miroslava Valenty by mohl ovšem mohl vyřešit sparťanský navrátilec z tureckého hostování Michal Trávník (28), na něhož se tamní Kasimpasa rozhodla neuplatnit opci a on se tak má hlásit Brianovi Priskemu na zahájení letní přípravy.

Bývalý středopolař Jablonce by mohl být použitý jako kompenzace a protože za něj Sparta svého času poslala na Střelnici 30 milionů korun, čerstvý vítěz MOL Cupu by na něj mohl slyšet.

"Michalovi končí hostování v Turecku, máme pro něj další nabídky. Záležet ovšem bude na Spartě, jejímž hráčem stále je. Sedneme si a všechno probereme. Michal je rozumný, nelpí za každou cenu na dalším zahraničním angažmá," uvedl na stránkách sport.cz Trávníkův agent Pavel Zíka z Global Sports.

Slovácko zatím přivedlo estonského reprezentanta Vlasije Sinjavskije, ale chuť má minimálně na tři další hráčské cíle. "Vytipovaných hráčů máme několik. Uvidíme, co se povede. Minimem jsou příchody dvou fotbalistů, chtěli bychom ale přivést aspoň čtyři," vzkázal sportovní manažer Veliče Šumulikoski, jehož slova nabídl web sport.cz.

Ve hře by mohl být i návrat Jana Klimenta, o němž ovšem velmi vážně uvažují také v mistrovské Viktorii Plzeň.

Sparta ulovila reprezentanta, jemuž to dříve nevyšlo ve Slavii. Co všeho umí podle Rosického?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.