Ani Londýn, ani Moskva, nýbrž Istanbul. Král by se údajně mohl stát novým spoluhráčem Nováka ve Fenerbahce

Ani Londýn, ani Moskva, nýbrž Istanbul. Král by se údajně mohl stát novým spoluhráčem Nováka ve Fenerbahce

Pokud by měl West Ham United uplatnit na čerstvého ženáče a klienta K2K Sports v jedné osobě Alexe Krále opci na trvalý přestup, bylo by to překvapení obřích rozměrů.

Tržní hodnota čerstvě čtyřiadvacetiletého rodáka z Košic klesla za posledních 365 dní o třicet procent a může za to zejména skutečnost, že si zahrál během hostování v Premier League jen a pouze pár vteřin.

To, že je fanoušky vnímán jakožto jeden z nejhorších příchodů v novodobé historii Kladivářů, tak nemůže nikoho zaskočit a své místo mezi hráči jako McCarthy, Dyer, Nsereko, Sanchez či Wilshere bezesporu má. Všichni zmínění toho ale během svých londýnských dní odehráli o něco víc...

"Alex musí odejít jako jeden z nejhorších příchodů, které West Ham United kdy udělal. Má opci na jeho nákup za 17 milionů liber, ale to se zjevně nestane. Když vezmeme v potaz Moyesův nedostatek možností ve středu pole, říká nám to o něm vše," citoval server iSport.cz příspěvek z tábora Hammers News.

Klient Karola Kisela s Martinem Latkou, jenž je známý pracovitostí a přidáváním v tréninku, které mu ale zatím k ničemu nebylo, by se měl papírově vrátit do Spartaku Moskva, kde má kontrakt do června 2024.

Protože je však v Rusku situace taková, jaká je, spíše to vypadá na další převlékání trikotu. Ruská i turecká média se shodla, že by se jeho příští destinací mohlo stát Fenerbahace Istanbul, které má díky druhému místu v Süper Lig zajištěnou kvalifikaci o Champions League.

Pakliže by se tak skutečně stalo, v jednom mužstvu by se potkal jak s dalším českým reprezentantem Filipem Novákem, tak s novým trenérem Jorge Jesusem, jenž převzal tamního obra s devatenácti tituly pro mistra Turecka před pár dny.

Slavii mohou v letních týdnech prověřit také Vaclík, Stronati, Baluta, Kozák či Plšek...

Zdroj: isport.blesk.cz