Zkušenosti u Botiče? Petrák chce do druhé bundesligy, Chramosta by rád zůstal a s Necidem se teprve bude jednat

Zkušenosti u Botiče? Petrák chce do druhé bundesligy, Chramosta by rád zůstal a s Necidem se teprve bude jednat

Jak to bude v letní přípravě s mladíky, kteří jsou pod smlouvou v Bohemians Praha 1905? Půjdou zase o dům dál, nebo dostane některý z nich výraznou šanci zabojovat o místo pod vršovickým sluncem?

"Ze Žižkova se vracejí Vojta Novák a Pavel Osmančík. S Novákem počítáme jako s hráčem A týmu. O šanci se bude prát Osmančík, kterého doplní z béčka Radek Lehovec a Denis Vala a s nimi také Vladimír Zeman. Z hostování v Chrudimi se vrací Michal Vrána, který přípravu také začne s námi. Bereme do tréninku šest mladíků, což určitě není málo," vyčíslil na webu bohemians.cz sportovní ředitel zelenobílých barev Miroslav Držmíšek.

U Botiče by měl i nadále pokračovat Michal Beran. "Přicházel v zimě na rok a půl dlouhé hostování. Na jeho pokračováni u nás se v současné době nic nemění," objasnil na klubových stránkách funkcionář pražské značky.

Byť klub počítá s brankářskou trojicí Bačkovský, Valeš a Soukup, vyloučen není podle představitele Bohemians ani příchod dalšího strážce svatyně. "To ostatně platí o všech postech. Otazník teď visí nad Koubou, jehož budoucnost se bude řešit," přidal na bohemians.cz Držmíšek.

Exolomoucký Martin Hála, jenž přišel na post krajního záložníka místo Jakuba Fulneka, je jasnou posilou už dlouho. A co dál? "Řešíme náhradu za Honzu Vondru. Velkým přínosem bude určitě návrat Lukáše Hůlky. Pokud nezůstanou Petrák a Chramosta, máme vyhlédnuté případné náhrady i za ně," doplnil na bohemians.cz člen vršovického vedení.

Pokud jde o naťuknuté zkušené borce, otazník nevisí jen na Petrákem a Chramostou, ale také nad rehabilitujícím Tomáši Necidovi. "Máme zájem o pokračování Ondry Petráka. On by se rád ještě podíval do zahraničí, nejspíš do druhé německé ligy. Jsme domluvení, že do startu přípravy bude rozhodnuto. Smlouva vyprší dlouhodobě zraněnému Necidovi. S Tomášem a jeho manažerem jsme domluvení, že jeho budoucnost v Bohemce budeme řešit po jeho rekonvalescenci, až bude stoprocentně připravený. A ještě končí hostování Chramostovi. My máme zájem na jeho pokračování v Ďolíčku, Honza chce taky zůstat v Bohemce. Jednáme tedy s Jabloncem, kde má ještě na rok platnou smlouvu," objasnil na bohemians.cz muž, který zodpovídá za přestupovou politiku klubu, jehož čestným prezidentem je Antonín Panenka.

Velký návrat na Letnou po 14 letech? Sivok by se mohl brzy stát ve Spartě nejbližším spolupracovníkem Rosického

Zdroj: bohemians.cz