Je čas. K přestupu Petera Olayinky nikdy nebude lepší příležitost

Je čas. K přestupu Petera Olayinky nikdy nebude lepší příležitost

Kdy je ten správný čas na přestup do zahraničí? Pro Petera Olayinku je pomalu, ale jistě pozdě a tak je víceméně jasné, že je tento přestup takřka nevyhnutelný. Kam se Peter podívá?

aždý přestup do zahraničí má v sobě několik aspektů a faktorů, které musí splňovat. Jedním z nejdůležitějších aspektů může být i věk samotného hráče. Jen z logiky věci si klub nekoupí hráče na prahu konce kariéry.

Vybrat ten nejlepší fotbalový věk hráče je velmi důležité a pro některé hráče Slavie zvoní na zvon správné chvíle. Nemusíme zastirat, že čas Ondřeje Koláře byl a měl odejít v tom nejlepším, jak se říká. 

 Oproti tomu Peter Olayinka, který Slavii dlouho vedl k úspěchům, si velký přestup zaslouží a vzhledem k tomu, kolik toho ve Vršovicích dokázal, by tento přestup dával i smysl. Jeho forma dosahuje evropských parametrů a je zcela očividné, že je o něj zájem.

Už v minulém roce málem dopadl přesun do Kodaně, ale přestup zhatila zdravotní prohlídka. Teď to vypadá na ještě lepší adresu a to turecké Trabzonspor. V médiích se spekuluje, že pokud odejde, jeho náhradou bude Ewerton, mládá kometa z Mladé Boleslavi, které je též předpovídána velká budoucnost.

Je jasné, že by byl tento přestup win-win pro obě strany a tak už můžeme jen čekat na to, kdy se tento přestup uskuteční. Čaš běží hladce a na nic nečeká, takže právě teď je ten správný čas na to se posunout a nezmeškat tak životní příležitost.

zdroj: Livesport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.