Hlavní tváře slávistického béčka, které pod koučem Jarolímem čeká baráž o postup do druhé ligy

Protože v posledním kole ČFL skupiny A Slavia B na Xaverově přetlačila rezervu Plzně poměrem 3:1, účast v baráži o celkového vítěze třetí ligy si vysloužila ona. Sešívaní tak dostanou příležitost zaklepat na druholigové dveře, s tím, že jejich soupeřem budou Zápy, kterým se podařilo ovládnout skupinu B. Baráž o FNL se bude hrát ve středu 15. a v sobotu 18. června a my se právě teď podíváme na hlavní tváře slávistického béčka, které se o dotyčný úspěch zasloužily...

Jakub Kopáček (záložník)

Dvacetiletý středopolař, jenž obléká dres Slavie od roku 2013, kdy do metropole dorazil z Kolína, je v rezervě kapitánem a pásku už měl také v kategorii U19. Jak se těší na baráž proti Zápám? "Těším se moc, protože je to vyvrcholení celé soutěže. Určitě jsme na to dobře připravení. Zápy jsou starší tým, takže je budeme chtít přeběhat, chodit za obranu. Doufám, že je předčíme, zvládneme oba zápasy a oslavíme to vítězstvím v ČFL," uvedl na webu slavia.cz jeden z lídrů souboru.

Mohammed Alrashdi (záložník)

Dvacetiletý drobný mladík ze Saudské Arábie posílil Slavii až v zimě 2022, když dorazil do Prahy z arabského klubu Ohod Club. Skóroval však i v rozhodujícím posledním kole proti Viktorii a na jaře nejednou ukázal, že by se v českém prostředí mohl uchytit.

Martin Šubert (záložník)

V záložní řadě operujícího Šuberta ještě oslava dvacátých narozenin čeká - dojde k ní až uprostřed srpna. Už nyní však patřil ke tvářím, které byly vidět. Ve Slavii operuje rodák z Bílovce od léta 2017 a jeho fotbalová pouť by se jednou určitě nemusela zastavit pouze ve třetí, respektive ve druhé lize.