Heinz, Koller, Ujfaluši, Rozehnal, Ordoš, Hořava, Podaný i Škerle. Ti všichni dorazí na Hanou kvůli hvězdě Kožušan...

Heinz, Koller, Ujfaluši, Rozehnal, Ordoš, Hořava, Podaný i Škerle. Ti všichni dorazí na Hanou kvůli hvězdě Kožušan...

V pátek 17. června proběhne na Hané velmi speciální zápas. Tým Sigmy, který v roce 2012 vybojoval domácí pohár, se totiž na stadionu tamního 1. HFK představí proti výběru hvězd Zdeňka Zlámala, který se tím rozloučí s profesionální kariérou.

Šestatřicetiletý brankář, jenž svého času prošel oběma slavnými pražskými "S", by měl mít v mužstvu jak Jana Kollera, Tomáše Ujfalušiho, Davida Rozehnala, Michala Hubníka či Radka Šírla, tak hoksejisty Jana Káňu a Viléma Buriana.

Sigmu povedou Petr Uličný, Martin Kotůlek a Josef Mucha, s tím, že se příznivci mohou těšit na účast jmen jako Marek Heinz, Tomáš Janotka, Michal Ordoš, Michal Vepřek, Tomáš Hořava, Aleš Škerle nebo Jakub Podaný.

"Deset let je neuvěřitelné číslo, čas letí strašně rychle. Těším se hrozně moc na všechny kluky. Určitě společně zavzpomínáme a bude to perfektní akce. „Chci zdůraznit, že je to konec s profesionální kariérou, jinak si to užívám," citoval web sigmafotbal.cz slova gólmana, který prošel i italským, španělským, tureckým či skotským prostředím a momentálně pravidelně nastupuje v poli v I. B třídě za TJ Sokol Kožušany.

Součástí akce bude i dražba dresů známých reprezentantů a la Patrik Schick či Michal Sadílek. "Její výtěžek půjde na pomoc rodině Martina Šustra, který nedávno tragicky zahynul a byl součástí našeho vítězného týmu v roce 2012. Fotbal má velkou sílu, umí spojovat lidi a když je potřeba tak umí i pomáhat v těžkých chvílích, které život bohužel také přináší," uzavřel na sigmafotbal.cz Zlámal.

Řešili jsme možnost, že bych šel do zahraničí, ale nebylo tam nic podle mých představ, přiznává Havlík

Zdroj: sigmafotbal.cz