Celý život sním o tom, že budu šampion, přiznal brazilský nováček Viktorie. Za co je velmi vděčný Horváthovi?

Celý život sním o tom, že budu šampion, přiznal brazilský nováček Viktorie. Za co je velmi vděčný Horváthovi?

Jak už jsme vás informovali, expardubický záložník Cadu, rodák z brazilského Salvadoru, podepsal před pár dny v západočeské Doosan aréně kontrakt na tři roky do 30. června 2025.

Příchod do mistrovského kádru ho nadchnul. "Všechno je tu super, už jsem potkal nějaké kluky a musím říct, že je tu skvělé prostředí a atmosféra, která se mi velice líbí. Mám za sebou náročný šestnáctihodinový let z Brazílie, takže jsem trochu unavený, ale přesto mám radost, že se vše povedlo a můžu tu být. Jsem z toho nadšený a hrozně se těším na vše, co mě čeká," vyprávěl po návratu z dovolené nový svěřenec Michala Bílka, jehož slova vyšla na webu fcviktoria.cz.

S jakými cíli do Štruncových sadů dorazil? "Chci ze sebe vydat to nejlepší a pomoci klubu a všem lidem v něm k velkým úspěchům, poprat se o postup do Ligy mistrů a poté i o titul. Celý život sním o tom, že budu šampion, takže mé ambice jsou určitě ty nejvyšší. Parta hráčů je tu skvělá a společně můžeme dosáhnout velkých úspěchů. Jsou tu velice dobří hráči, ke kterým mám velký respekt a doufám, že mezi ně bez problému zapadnu. Některé znám," doplnil na klubovém webu Cadu, pro nějž vypukla příprava předposlední červnové pondělí.

S Filipem Čihákem i Robinem Hranáčem už se ostatně potkal ve východních Čechách. "Je to velice dobré, že se tu s nimi znovu potkám, protože to jsou skvělí kluci a věřím, že mi pomohou tady výborně zapadnout. V Pardubicích se mi s nimi hrálo velmi dobře, takže na to nyní můžeme navázat," přidal na fcviktoria.cz Cadu.

Protože asistentovi Viktorie Pavlu Horváthovi není cizí ani portugalština, jeho pomocnou rukou by mohl být právě on. "Je to tak a jsem za to velmi vděčný. Celou dobu na mě mluví portugalsky, díky čemuž se cítím už teď dobře. Je to skvělý chlap a určitě také pomůže se rychle adaptovat. Umím ale mluvit anglicky a trochu i česky, takže bych neměl mít v kabině ani na hřišti žádný problém," zakončil na fcviktoria.cz druhý nejlepší asistent uplynulého ročníku Fortuna:ligy.

Šestigólovou demolici Klatov ještě nestihl, ale ve středu už by proti Karlovým Varům nastoupit měl.

Máme velkou motivaci dostat se zpět do ligy, hlásí trenér Dukly Rada. Co řekl o Pauknerovi, posilách či vtipném videu?

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.