Na druhé rande s Letnou nedojde. Kucka vpadne na Tehelné pole a slovenský mistr si od něj slibuje velkou pomoc

Na druhé rande s Letnou nedojde. Kucka vpadne na Tehelné pole a slovenský mistr si od něj slibuje velkou pomoc

Pětatřicetiletý slovenský veterán Juraj Kucka byl jednu chvíli spojován i s návratem na Sparty, což nevyvrátil ani sportovní ředitel Tomáš Rosický, jenž v jednom z letních rozhovorů avizoval, že nevylučuje příchod ani jednoho velezkušeného borce, od nějž by se mohli letenští mladíci učit.

Dnes již bývalý středopolař Watfordu s pestrou minulostí v italském i tureckém prostředí ale podle všeho zamíří zpět do rodné země.

Jak zaznělo na portálu cas.sk, zarputilý záložník by se měl stát jednou z letních posil mistrovského Slovanu Bratislava, jehož trikot již necelý rok obléká například Jaromír Zmrhal.

Podle cas.sk už jeho agent Karol Csontó několik dní jedná s vedením dvanáctinásobného mistra Slovenska právě o příchodu na Tehelné pole. Sám Kucka už navíc během nedávného reprezentačního srazu prozradil, že byl v kontaktu i s trenérem Vladimírem Weissem.

"Ano, jednáme o příchodu Juraje do Slovanu. Je to hráč, o kterém jsme si jistí, že by nám v pohárové Evropě pomohl," citoval portál cas.sk slova svého zdroje, který nemá daleko k bratislavské značce, jíž čeká v prvním předkole Ligy mistrů gruzínské FC Dinamo Batumi.

Aktuálně už se nejedná o ničem jiném, než o konkrétních osobních podmínkách. Odchovanec Ružomberoku by se rád upsal v hlavním městě své země na příští dva roky s opcí.

Už 22. června hraje ŠK přípravu proti Dunajské Stredě a o šest dní později zase vyzve Viktorii Plzeň. Že by už u toho byl i Kucka?

Česká džungle není nadšená z toho, že by se v ní mohly objevovat další šelmy z dalekých krajů, míní Bosák

Zdroj: cask.sk