Tetour: Vrbova slova měla hlavu a patu, styl a herní způsob by Baníku mohl svědčit a přinést něco nového

Tetour: Vrbova slova měla hlavu a patu, styl a herní způsob by Baníku mohl svědčit a přinést něco nového

Daniel Tetour měl v Ostravě i kvůli zdravotním záležitostem slabší jaro a na podzim by se proto rád fanouškům Baníku rehabilitoval.

Jak se mu jeví nový stratég FCB Pavel Vrba? "Je asi brzy něco říkat, ale co nám na prvním tréninku říkal, mělo hlavu a patu. První dojem je dobrý," uvedl v interview pro idnes.cz bývalý záložník Dukly.

Ohledně nové éry slezské značky z Bazalů je tak optimistou. "Pavel Vrba je jméno, v Česku uznávané. Říkal jsem si, že styl a herní způsob, jakým se prezentoval, by Baníku mohl svědčit. Mohl by přinést něco nového," přidal na idnes.cz sedmadvacetiletý středopolař.

Pátý tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy by nyní měl hrát ještě více po zemi než dosud. "Bude to asi jiný herní styl než za předchozího trenéra," předpověděl na idnes.cz někdejší mládežnický reprezentant.

Během léta se Baník utká i Celtikem Glasgow, který už Tetour v roce 2015 jednou porazil hokejovým výsledkem 5:3. "Proti Celtiku jsem už jednou hrál, když nás s Duklou pozvali k sobě na jejich výroční zápas. Bylo to moc hezké, dokonce jsme vyhráli. Tak doufám, že to zažiju znovu. A snad nás poženou naši fanoušci," přál si na idnes.cz kolega Laštůvky, Fleišmana, Lischky a spol.

Doufám, že tato sezona bude moje nejlepší v kariéře, zní z úst Zajíce, jemuž na jihu pomáhá i Hellebrand

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.