Zlín mění s novým sponzorem své jméno. Tento moment dodává všem v klubu impuls a motivaci do dalších sezon...

Zlín mění s novým sponzorem své jméno. Tento moment dodává všem v klubu impuls a motivaci do dalších sezon...

FC Fastav Zlín už je minulostí, nový název klubu z Baťova města zní FC Trinity Zlín a mělo by se tak stát nejméně na tři následující sezony.

Novým titulárním partnerem klubu ze zlínské Letné se totiž stala tuzemská banka Trinity Bank a.s. s pětadvacetiletou historií, jež se zaměřuje na soukromníky, podnikatele i firmy a v tuto chvíli má v portfoliu více než 80 tisíc klientů.

U závěrečného podpisu nechyběl jak předseda představenstva Trinity Dušan Benda, tak viceprezident zlínské značky Zdeněk Grygera.

"Jsme velmi rádi, že se nám podařila dotáhnout jednání do úspěšného konce. Je to pro nás důležitý krok v otázce další stabilizace klubu. Ono totiž vždy, když něco skončí, něco nového začíná, a tak po ukončení spolupráce s Fastav development dochází ke spolupráci s velmi kvalitním spoluhráčem, významnou a stabilní českou společností, Trinity Bank a. s. Tento moment dodává všem v klubu i mimo něj impuls a motivaci do dalších sezon," pronesl na webu fcfastavzlin.cz ředitel Leoš Gojš.

Nový obchodní partner však nevyžene významné hráče jako zemědělskou společnost Lukrom či výrobce stínící techniky Climax, který se ke Zlínu připojil v loňském roce.

"Jak z pozice člena představenstva klubu, tak z pozice ředitele generálního partnera mám velkou radost, že se nám podařilo navázat partnerství s tak významnou společností, která zaštítí klub svým jménem. Je to pro nás závazek, ale i velká výzva zároveň. Těší mě to o to víc, že stejně jako v případě naší společnosti se jedná o ryze českou firmu, která má kořeny ve zlínském regionu a která vnímá svoji společenskou odpovědnost. Spojení silných regionálních firem spolu s výrazně širší podporou ze strany statutárního města Zlín zajistí klubu nejen dlouhodobou finanční stabilitu. Vnímám to zároveň jako pevný základ pro budoucí výrazný rozvoj klubu tak, aby mohl naplňovat účel svého působení, kterým je přinášet lidem radost, zábavu, nadšení a motivovat je ke sportu a zdravému životnímu stylu," doplnil člen představenstva David Žabčík.

V Uherském Hradišti věří, že Nguyen bude i nadále základním stavebním kamenem. Na jak dlouho se upsal?

Zdroj: fcfastavzlin.cz