Ronaldo je nespokojený a celý svět je v pozoru! Zahraje si s Maném?

Ronaldo je nespokojený a celý svět je v pozoru! Zahraje si s Maném?

Rudým ďáblům nevyšla uplynulá sezona a v té příští budou hrát „jen“ Evropskou ligu. Sedmatřicetiletý Ronaldo není spokojený ani s tím, že klub zatím během přestupového období nepřivedl žádnou posilu. Povede to k jeho odchodu?

Špatná sezóna, Evropská liga a žádné posily? Tak vypadá sezóna v Manchesteru United a jak se tak zdá, podle zahraničních médií touží po odchodu, smlouvu má přitom ještě na jeden ročník. Skončí jeho druhá etapa v United o rok dříve?

Tlak na americké majitele jedné z nejslavnějších fotbalových značek světa tak znovu roste a není se co divit. United byl tragický a podtrhuje to i jeho neaktivita na přestupovém trhu. Erik Ten Hag by si měl rychle říci, kterou posilu by chtěl, než bude pozdě.

Šestá příčka v Premier League, krach v osmifinále Ligy mistrů. Aby toho nebylo málo, na trofej se bude čekat už nejméně  let, což už je opravdu tristní. Nyní se zdá, že United by mohli přijít i o nejzvučnější jméno celého kádru.

Ronaldo přitom v loňské sezoně nepředváděl slabévýkony. Rudí ďábovové se celou ligou nějak proprali, ale konečný výsledek je pro takový tým hrůza.  Ronaldo byl navíc nejlepším střelcem týmu, když v  39 utkáních napříč soutěžemi vsítil 24 branek.

Zůstane pro další sezónu do nového projektu s trenerém Ten Hagem?

zdroj: Sport.cz