Žádné překvapení se nekoná, Trávník se vrací po 7 letech do Uherského Hradiště a nepovede ho Priske, nýbrž Svědík

Žádné překvapení se nekoná, Trávník se vrací po 7 letech do Uherského Hradiště a nepovede ho Priske, nýbrž Svědík

Zatímco se Spartou už se nějaký čas připravuje opora Slovácka Lukáš Sadílek (26), který v rudém trikotu debutoval proti Dukle a to dokonce s kapitánskou páskou, ani vítěz MOL Cupu úplně neostrouhá.

Do starého známého prostředí se totiž vrátí o dva roky starší záložník Michal Trávník, jenž 1. FC opouštěl přesně před sedmi lety kvůli Jablonci.

"Michal Trávník dostal povolení se připravovat se Slováckem," zaznělo na oficiálním twitterovém účtu dvanáctinásobného mistra Česka.

Slovácko by mohlo mít v nadcházejícím ročníku v základní sestavě hned čtyři exsparťany - kromě Trávníka také Petrželu, Kadlece a Kozáka.

Pro výběr Martina Svědíka se jedná o vítanou posilu, která se nebude potřeba nijak adaptovat a prvnímu mužstvu bude moci okamžitě pomoci.

Tím spíš, že herně nestrádal ani během svého roku v Süper Lig, s tím, že v minulém ročníku odehrál za Kasimpasu 32 soutěžních duelů s bilancí tří přesných zásahů.

Za celek z Městského stadionu Miroslava Valenty, který o víkendu skalpoval Trenčín, bude moci opět nastoupit již v úterý 28. června proti Zlatým Moravcím.

Nita už je jednou nohou z Letné. Zájemců je spousta, podle agenta ale na něj mají jen významné kluby... 

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.