Ztráty balonů, váznoucí součinnost, ale přesto vybojovaná výhra a podíleli se na tom už i Kozák s Trávníkem

Ztráty balonů, váznoucí součinnost, ale přesto vybojovaná výhra a podíleli se na tom už i Kozák s Trávníkem
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko, které má před sebou boje v předkolech Evropské ligy, dokráčelo ke druhé výhře léta, když dokázalo na staroměstském Širůchu přetlačit hosty z FC ViOn Zlaté Moravce.

V akci už byl i Michal Trávník, který odehrál prvních pětačtyřicet minut a jehož příchod ze Sparty by měl nabrat oficiální punc v dalších dnech.

O výsledku rozhodla jedna jediná trefa, o kterou se pár minut před koncem prvního dějství zasloužila další letní posila Libor Kozák, který se vrátil do české ligy z maďarského prostředí.

"První poločas byl z naší strany o něco lepší, ale celkově to nebylo úplně vydařené utkání. Po velmi dobrém začátku, kdy jsme nastřelili břevno, měli krásnou střelu a taky šanci, jsme začali ztrácet balony, vázla nám součinnost. Bylo vidět, že kluci poctivě trénují, herně to nebylo ono. Únava se kumuluje, ale kondici budeme na podzim potřebovat, takže je to v pořádku,“ nechal se slyšet na webu fcslovacko.cz asistent Jan Palinek.

V sobotu půjde výběr trenéra Martina Svědíka do akce znovu, tentokráte změří síly s Liptovským Mikulášem.

Letní příprava:

1. FC Slovácko - FC Vion Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
Branka: 41. Kozák.

Sestava Slovácka: 1. poločas: Nguyen - Kalabiška, Hofmann, Kadlec, Holzer, Trávník, Levin, Kohút, Sinyavskiy, Juroška, Kozák. 2. poločas: Fryšták - Doski, Daníček, Šuvalija, Šimko, Polášek, Havlík, Brandner, Petržela, Šašinka, Vecheta.

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.