Kladrubský nově přemýšlí o fotbale 24/7: Manželka je ze mě trochu na nervy, ale vidí, že jsem takhle spokojený

Kladrubský nově přemýšlí o fotbale 24/7: Manželka je ze mě trochu na nervy, ale vidí, že jsem takhle spokojený

Trenérská kariéra Jiřího Kladrubského (36) povyskočila o stupínek nahoru. Za svého nového asistenta si ho totiž na Střeleckém ostrově vybral nový hlavní kouč Dynama Jozef Weber.

V minulém soutěžním ročníku byl hrajícím asistentem budějovického béčka, kde však zůstává a je smířen s tím, že bude sedět hned na dvou židlích. Hráčská role ho totiž pořád baví...

A co že je tak rychle u prvního týmu? "Moc si toho cením. Funguje to na jiné bázi než s Horejšem, u kterého jsem se jako úplný nováček hodně učil. Když jsem něčemu nerozuměl, hned mi to vysvětlil. U pana Webera už mám na trénincích víc prostoru, příjemně mě překvapil. Zapojuje mě na každém tréninku, dává mi třeba patnáct nebo dvacet minut. Původně jsem předpokládal, že se budu dál učit, ale nakonec je to jinak. Je to pro mě další trenérský schůdek a přemýšlím o fotbale 24/7," ozřejmil v interview pro Deník Sport bývalý univerzál Sparty i Slovanu Bratislava.

Webera přitom zažil ještě jako aktivní hráč v rámci nejvyšší soutěže. "Pamatuju si ho z Jablonce, hrával na mě jako levý halv. Mám radost, že mě do tréninků víc zatáhl. Neustále přemýšlím, co bych udělal nového. Večer přijdu domů a kreslím si. Manželka je ze mě trochu na nervy, ale vidí, že jsem takhle spokojený," doplnil na portálu isport.blesk.cz exreprezentant, jehož svého času zavála hráčská minulost také do Řecka či Itálie.

Dallas-Inter Miami, Atlético Mineiro-Emelec, Boca Juniors-Corinthians, Palmeiras-Porteňo, River Plate-Vélez Sarsfield

Zdroj: isport.blesk.cz