Chelsea by na Stamford Bridge ráda zlákala dvojici z Etihad Stadium...

Chelsea by na Stamford Bridge ráda zlákala dvojici z Etihad Stadium...

Nathan Aké a Raheem Sterling by brzo mohli změnit působiště. Světlemodrý dres by mohli vyměnit za dres tmavomodrý a v tandemu se připojit na Stamford Bridge.

Chelsea jednala s Manchesterem City o dohodě, o znovu podepsání svého bývalého hráče z akademie Nathana Akého, kterého chce londýnský klub podepsat spolu se Sterlingem.
Sterling se již s klubem dohodl na osobních podmínkách a potvrzení přestupu je nyní na spadnutí.
Přestup nizozemského univerzála je v těchto chvílích v pokročilé fázi.

Chelsea nicméně stále potřebuje posílit i své obranné řady, poté co odešli Rudiger s Christensenem. Do těch by ráda zlákala obránce Juventusu, Matthijse de Ligta, ale Sky Germany hlásí, že obránce chce letos v létě přejít do Bayernu Mnichov, přičemž klub plánuje učinit svou první oficiální nabídku v nadcházejících dnech.

Aké již v Chelsea působil, a vyzkoušel si půdu i v Bournemouthu, kde odehrál 120 utkání. Následně se přesunul na Etihad Stadium, kde se mu ale nedostávalo tolik herního vytížení.

Pro Sterlinga by byla Chelsea již třetím anglickým klubem. Před svou štací v Manchesteru, působil v Liverpoolu, jehož je odchovancem. Za Sky blues odehrál 337 utkání, ve kterých nastřílel 131 branek.

Zdroj: skysports.com, transfermarkt.com