Trávník má obrovskou šanci to zase nakopnout správným směrem. Pro Slovácko bude centrální postavou...

Trávník má obrovskou šanci to zase nakopnout správným směrem. Pro Slovácko bude centrální postavou...

Michala Trávníka (28), jehož tržní cena už dávno není 75 milionů korun, jako tomu bylo v době jeho námluv se Spartou, čeká v Uherském Hradišti restart kariéry.

Tak to alespoň vidí internacionál Jan Rajnoch. "Když působil v Jablonci, tak si vedl velmi dobře. Měl výborné statistiky, výtečnou kopací techniku. Dařilo se mu gólově, dával branky ze střední vzdálenosti, sbíral i asistence a dokázal řídit hru. Když si přidáte dobrý výběr prostoru, nebylo divu, že po něm sáhla Sparta," vrátil se ke tři roky staré záležitosti exreprezentant, jehož slova nabídl web sport.cz.

V Generali Česká pojišťovna aréně ovšem žádnou velkou díru do světa neudělal a zařadil se na početný seznam těch, jimž angažmá na rudé straně metropole nevyšlo...

"Na Letné mu to ale vůbec nevyšlo, totálně se zavařil, neaklimatizoval. Nepomohl mu ani odchodu do Turecka, ani tam to nebylo ono. A teď jsem zvědavý, zda to všechno zlomí k lepšímu odchodem do Slovácka. Je jasné, že i Trávník musel po Jablonci čekat víc. Jenže tam byl chráněný, ve Spartě se ocitl pod tlakem a vůbec mu to nesedlo. Teď má obrovskou šanci to zase nakopnout správným směrem. Jde do klubu, jako byl Jablonec. Pro Slovácko bude centrální postavou, musí ukázat, že na to má," doplnil na sport.cz zkušenostmi z německého i tureckého prostředí oplývající expert.

Svědíkovo 1. FC Slovácko v dosavadní letní přípravě všech pět zápasů vyhrálo. Nejtěžší zkouška však přijde až 16. července, kdy ho v generálce na soutěžní boje čeká turecký Trabzonspor.

Natržený zadní stehenní sval připraví ostravského Lischku nejen o Celtic, ale i o start nového ročníku Fortuna:ligy...

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.