Přiblíží se opět Chramosta k Botiči? Z Ďolíčku přilétla velmi seriózní nabídka a rozhodnutí je na Peltovi...

Přiblíží se opět Chramosta k Botiči? Z Ďolíčku přilétla velmi seriózní nabídka a rozhodnutí je na Peltovi...

To, že si v přípravě zatím jen vítězící Bohemians Praha 1905 ve smlouvě o hostování Jana Chramosty nevybojovali opci na možnou další spolupráci, se ukázalo být velkou taktickou chybou.

Jednatřicetiletý forvard totiž prožil svou jasně nejproduktivnější sezonu za poslední roky a v Ďolíčku jednoznačně pookřál.

Letní přípravu ovšem zahájil nejlepší střelec v historii MOL Cupu opět na severočeské Střelnici, kde je doma klub, jemuž patří...

Klokani to však tak nechtějí nechat a snaží se přesvědčit jabloneckého bosse Miroslava Peltu, aby jim někdejší ofenzivní tykadlo Mladé Boleslavi i Plzně pustil znovu.

Ostřílený Tomáš Necid totiž bude na marodce ještě dost dlouho a David Puškáč s dvojicí mladíků by na celou ligovou sezonu pravděpodobně nestačil.

"V útoku potřebujeme posílit, vedení to ví. Stále stojíme o Honzu Chramostu, pro nás by bylo nejlepší řešení, kdyby se vrátil. Je tady zvyklý, dával tu góly. sem s ním kontaktu a Honza má zájem sem jít. Celé to stojí na panu Peltovi. Myslím, že i nabídka pana Jakubowicze byla pro Jablonec velmi seriózní, teď je to na nich, stále se snažíme dohodnout," prozradil v interview pro oficiální klubový kanál hlavní kouč Jaroslav Veselý.

Ať tak to dopadne jakkoliv, pro Chramostu začne nová sezona poslední den tohoto měsíce právě na Střelnici. Los totiž svedl Jablonec právě s Bohemians a jedinou otázkou tak je, zda se ho bude týkat domácí, nebo hostující šatna.

Ševci dál pátrají po urostlém chasníkovi, který si dá na záda dva borce. Nyní zkouší Yunise, který nezaujal Zbrojovku

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.