Olayinka se může potkat s Hamšíkem, jedním ze tří tureckých adeptů je totiž Trabzonspor. A co výše přestupové sumy?

Olayinka se může potkat s Hamšíkem, jedním ze tří tureckých adeptů je totiž Trabzonspor. A co výše přestupové sumy?

Slavia by ráda měla ve svém áčku na konci přestupového období 22 hráčů do pole, s tím, že dva by podle Jindřicha Trpišovského mohli pendlovat mezi prvním týmem a rezervou.

Pokud jde o zužování stávajícího kádru, v posledních dnech byla mediálně naťuknuta hostování Maksyma Talovjerova i Daniela Samka, což by se mělo potvrdit v řádech hodin, maximálně dnů.

Na prodej by pak mohl být nejen srbský rychlík Srdjan Plavšič, jenž doplatí na zvýšenou konkurenci, ale také Mick van Buren a Ubong Ekpai, které šlo před pár měsíci zastihnout v Českých Budějovicích, respektive v Ostravě.

Jistotou se zdá být prodej nigerijského reprezentačního křídelníka Petera Olayinky, který má namířeno do turecké Süper Lig a nyní je otázkou pouze přesná klubová adresa...

Jak avizoval na čtvrteční tiskové konferenci sám klubový šéf Jaroslav Tvrdík, šestadvacetiletého rodáka z Ibadanu momentálně lákají do svých služeb hned tři tamní značky.

Jedním ze zájemců o bývalého hráče Gentu, Waregemu či Dukly má být Trabzonspor, což je čerstvý mistr země, jehož trikot už rok obléká i neapolská legenda Marek Hamšík.

Debutovat v turecké soutěži by tak mohl sedmý srpnový den na půdě Istanbulsporu. "Pokud se to stane, mohlo by jít o příjem v desítkách, možná stovkách milionů korun," uzavřel na ono konto čelní představitel sešívaného "S".

Mít sedm zraněných hráčů je problém, ale já věřím, že do ligy se to číslo razantně sníží, zůstává optimistou Vrba

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.