Sparta údajně vpadla na jihoamerický trh. Jaká argentinská ofenzivní věž uvízla v její síti?

Sparta údajně vpadla na jihoamerický trh. Jaká argentinská ofenzivní věž uvízla v její síti?

Co čekat v nejbližší době v rámci přestupové politiky Sparty? Ztráta jednoho obránce je jistá, nicméně ve hře je příchod zahraničního útočníka.

Matěj Hanousek (29) by si měl po polské Ekstraklase vyzkoušet tureckou Süper Lig. Letenské "S" mělo kývnout nabídce tamního celku Gaziantep FK, který zahajuje nový soutěžní ročník na půdě Sivassporu.

S dvanáctinásobným šampionem Česka je v současné době spojován perspektivní argentinský forvard Facundo Bruera (23), jenž hraje od startu letošního roku za paraguayský klub Nacional Asunción.

Tržní cena 194 centimetrů vysokého útočníka, který dal v posledních dvou sezonách 28 ligových branek, je jeden milion eur a sám ofenzivně laděný fotbalista má na současné adrese smlouvu do 31. prosince 2022.

Sparta není jediným zájemcem, který kolem něj krouží, nicméně sám bývalý fotbalista Estudiantes či Independiente by do Prahy, respektive na Starý kontinent rád.

Jeho domovský klub Brown Adrogué však za něj zatím žádá příliš vysokou částku. Jednání ale ještě stopnuta nebyla a šance, že zvýší konkurenci Čvančarovi s Kuchtou, tak pořád existuje.

FC Táborsko mění po 81 letech název, a to díky novému partnerovi slibujícímu stabilizaci i další kvalitativní posun...

Zdroj: IG účet @spartanicz