Medveděv: Ve hře jsou nějaké nabídky od jiných klubů, z Česka byly dřív. Bude se řešit i prodloužení ve Slovanu

Medveděv: Ve hře jsou nějaké nabídky od jiných klubů, z Česka byly dřív. Bude se řešit i prodloužení ve Slovanu

Šestadvacetiletý český zadák Jurij Medveděv, jenž už odehrál v letošních předkolech Ligy mistrů 204 minut čistého času, je moc rád, že dorazil na bratislavské Tehelné pole velezkušený středopolař Juraj Kucka.

"Je zkušený fotbalový harcovník, má toho ve své kariéře strašně moc odkopáno a měl by nám pomoci ve zlomových momentech na hřišti. Také v kabině Slovanu má přirozený respekt," poodhalil v interview pro magazín Gól bývalý zadák Plzně, Sokolova či Senice.

Ten to v hlavním městě našich východních sousedů nejvíce táhne s krajanem Jaromírem Zmrhalem. "Češi musí držet při sobě," přidal svěřenec Vladimíra Weisse, jenž se naposledy dostal do ČR během letní dovolené.

Již brzy by tu však mohl být častěji. Defenzivní hráč, který je součástí Slovanu již více než čtyři roky, má totiž smlouvu už jen na necelý rok a kdo ví, zda na současné adrese podepíše novou pracovní dohodu...

"Mám smlouvu ještě na rok, na tuhle sezonu. Ve hře jsou nějaké nabídky od jiných klubů, z Česka byly dřív. Bude se, myslím, řešit i prodloužení kontraktu ve Slovanu. Teď se ale chci soustředit na pohárovou Evropu," zaznělo z úst čtyřnásobného šampiona Slovenska.

Ten se nyní plně soustředí na nadcházející dvojzápas proti Ferencvárosi Budapešť. "Předsezónní cíl Slovanu byl jasný – hrát jednu ze skupin evropských pohárů. Chtěli bychom se dostat co nejvýš a uvidíme, jak se nám to podaří. Ve středu v Budapešti to bude s Ferencvárosem vyhecované mezinárodní derby mezi maďarským a slovenským mistrem. Když hrajeme ligu v Dunajské Stredě, tak to bývá podobné. Lidé na takový prestižní zápas čekali třicet let, hlavně mezi diváky to bude hodně vřít. V Budapešti bylo středeční utkání vyprodané za šest hodin, na odvetu v Bratislavě zbývá už taky jen pár posledních lístků. Určitě to bude mít grády," navnadil příznivce na serveru gol.cz obránce, jehož tým začal ligovou obhajobu překvapivou porážkou na půdě Podbrezové. U toho však Medveděv nebyl...

EP: Sparta se Stavangerem, Plzeň v Helsinkách, Slavia na Gibraltaru (v jednání), čtvrtfinále ME žen. Lipsko-Liverpool!

Zdroj: gol.cz