Barca v Las Vegas přetlačila Real, Arsenal rozdrtil Chelsea, United poprvé remizovali, Haaland skalpoval Bayern

OBSAHUJE VIDEO

Xaviho Barcelona už dala definitivně zapomenout na úvodní remízu léta proti Olotu. Po rozstřílení Interu Miami si totiž v Las Vegas poradila také s Realem Madrid, jehož udolala 1:0 a ve středu se může těšit na Juventus Turín. Autorem jediné branky utkání byl Ralphinha, který skóroval v sedmadvacáté minutě. Debut v katalánských barvách pak v celém druhém dějství absolvoval Lewandowski, jenž nahradil Aubameyanga.

Předsezonní příprava zastihla ve velké pohodě Arsenal, který vyhrál všechny čtyři duely a nejvýraznější triumf si připsal proti městskému rivalovi z Chelsea, jehož rozdrtil poměrem 4:0. Síť Blues postupně rozvlnili na neutrální floridské půdě Jesus, Odegaard, Saka a Lokonga, jenž po asistenci Soarese pečetil skóre v 92. minutě.

Manchesteru City se ve Wisconsinu podařilo položit na lopatky Bayern Mnichov a mohla za to premiérová branka Haalanda v bleděmodrém trikotu, k níž došlo po dvanácti minutách hry po vybídnutí Grealishe. Zajímavé bylo i srovnání obou manažerů - zatímco Nagelsmann se v průběhu třaskavého přáteláku odhodlal hned k deseti změnám, Guardiola využil střídání jen pětkrát.

Manchester United po třech přesvědčivých výhrách poprvé remizoval a to s Aston Villou, v jejímž dresu se podařilo skórovat dvojici Bailey a Chambers. Celek, jehož vede bývalý šéf Rangers Gerrard, pak pokořil jen Sancho, protože druhý gól United přišel po vlastní brance Cashe, k níž došlo tři minuty před přestávkou. Poslední dva přáteláky léta čekají United v posledních červencových dnech proti Atlétiku Madrid a Vallecanu.

Manchester United - Aston Villa 2:2

Přijel, viděl a deklasoval. Liverpool nedal Lipsku žádnou šanci a drahá posila dala během 45 minut zapomenout na Maného

Zdroj: FootyRoom.com