Pudil se vrací do Anglie! Na šanci dlouho čekat nebude, měl by nastoupit už v předkole FA Cupu

Pudil se vrací do Anglie! Na šanci dlouho čekat nebude, měl by nastoupit už v předkole FA Cupu

Někdejší reprezentant Daniel Pudil před rokem ukončil profesionální kariéru a v příští sezoně 2022/23 oblékne dres anglického celku Hallam FC, jenž hraje devátou nejvyšší soutěž v Anglii, zároveň se jedná o druhý nejstarší fotbalový klub na světě, založen byl v roce 1860.

Šestatřicetiletý obránce či záložník se opět vrátí na britské ostrovy, kde v minulosti působil ve Watfordu a nejstarším klubu světa Sheffieldu Wednesday.

Hallam je klub právě z předměstí Sheffieldu. Podle anglických médií Pudil nebude za Hallam nastupovat pravidelně. Někdejší hráč Blšan, Liberce, Slavie, Genku, Ceseny a Žižkova hraní musí skloubit s prací pro agenturu Chovanec Sport Agency, který zastupuje například i útočníka Burnley Matěje Vydry.

„Daniel se tady s rodinou usadil a chtěl se zapojit do dění v nějakém místním klubu. Víme, že je velmi zaneprázdněný a že i o víkendech má spoustu povinností, ale mohl by nastoupit už 7. srpna v FA Cupu proti Bury. Jako kouč jsem naprosto nadšený, že mám v týmu hráče takových kvalit. I v kabině už to má velký ohlas,“ citoval web sport.cz slova trenéra Hallamu FC Craiga Dentona.

Zdroj: sport.cz