Po brněnském Ševčíkovi už prý pokukují nejen nejlepší české týmy, ale hlásí se i Evropa...

Po brněnském Ševčíkovi už prý pokukují nejen nejlepší české týmy, ale hlásí se i Evropa...

Pravděpodobně největší brněnský klenot současnosti se jmenuje Michal Ševčík a byť má na svém kontě pouze jeden prvoligový start, k němuž došlo necelé dva roky zpět proti Sigmě, nováčka by měl táhnout.

Už jen proto, že se neodebral do Sparty, se kterou byl velkou část léta spojován, ale že zůstal věrný kádru, jemuž velí Richard Dostálek, který mu jistě poskytne dostatek herního času k vyniknutí.

Na devatenáctiletého teenagera s minulostí ve Vysočině Jihlava, který už je pevnou součástí i české reprezentační jednadvacítky, bude v rámci ligových bojů hodně zvědavý také Jan Rajnoch...

"Do první ligy se vrací Zbrojovka Brno, tým ze druhého největšího města u nás. Bude určitě oživením, Brněnští by si zasloužili hrát ligu pravidelně. Pořádnou prověrkou bude už samotný úvod sezony, Slovácko, Olomouc a Plzeň jsou soupeři, kteří Brnu nastaví určité zrcadlo. Tým ale udělal zkušené posily, k tomu má mladého Ševčíka, po němž už pokukují nejen nejlepší české týmy, hlásí se i Evropa," uvedl ve své glose na sport.cz bývalý obránce národního mužstva.

Zbrojovce, která se bude spoléhat i na zkušenosti Jakuba Řezníčka či Martina Berkovce, by jednoznačně přál udržení elitního statusu. "Bylo by fajn, kdyby Brno ostrý start zvládlo a chytli se i jeho fanoušci. Sám si pamatuji, když jsem viděl v televizi ty obrovské návštěvy na stadionu Za Lužánkami. Zbrojovka je jediným nováčkem a já se na ni v lize těším a přeji si, aby se v lize Brno udrželo," přidal na webu sport.cz člen Realu TOP Praha, který stále hraje i I.A třídu za Jíloviště.

Hubník: V Olomouci je vydýchaný vzduch, bavím se se skalními fandy, kteří jsou z celé situace v Sigmě otrávení

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.