Kúdela o Krmenčíkovi: Při hře nám nikdo nerozumí, houkne na mě a já mu to dám. Rozumíme si a bude to čím dál lepší

Kúdela o Krmenčíkovi: Při hře nám nikdo nerozumí, houkne na mě a já mu to dám. Rozumíme si a bude to čím dál lepší

Ondřej Kúdela z Persije Jakarta má za sebou své druhé vystoupení v nejvyšší indonéské soutěži a tentokráte z toho byl po skalpu Persisu Solo (2:1) tříbodový zisk.

"Vyhráli jsme, byl plný stadion, fanoušci nás hnali. Je fantastické, co tu předvádějí. Na zápasy jich chodí pětadvacet–třicet tisíc. Vedli jsem dva nula a málem pak proběhla Csaplárova past, ale zvládli jsme to a vyhráli 2:1," mnul si ruce webem ceskatelevize.cz citovaný stoper, který si ze soubojů odnesl i monokl pod okem.

To, že v jeho týmu figuruje i Júsuf Hilál, Michael Krmenčík či kouč gólmanů Jan Klíma, jednoznačně kvituje. "Je to už delší dobu trenér gólmanů Honza Klíma. Jsem rád, že nás je tu víc. S Michalem spolu jezdíme na tréninky, je fajn, že tu nejsem sám. Navíc při hře nám nikdo nerozumí, takže na mě houkne a já mu to dám. Rozumíme si a myslím, že to bude čím dál lepší," zaznělo z úst ostříleného středního obránce.

Obránce, který v minulosti krátce prošel také ligou v Kazachstánu, už si zvyká i na přeplněnou Jakartu. "Co se týče cestování, tak to není jednoduché, je tu hodně lidí. Buď to stojí, nebo to stojí úplně. To je největší šok. Proto jezdíme na tréninky o hodinu dřív," okomentoval dopravní situaci v metropoli pětatřicetiletý zadák, jehož vyjádření vyšlo na ČT Sport.

V nadcházejícím kole Ligy 1 čeká pátý srpnový den Kúdelovu Persii výjezd na půdu celku PSM, který je zatím stoprocentní.

Béčkový guláš. Do ligy i z 6. místa ve II. lize! Když áčko Sparty (Slavie, Sigmy) spadne, může ho zachránit béčko

Zdroj: ČT Sport