Výhry přijdou, můžeme hodně zamíchat kartami Fortuna:národní ligy, vzkázal sebevědomý kapitán Příbrami

Výhry přijdou, můžeme hodně zamíchat kartami Fortuna:národní ligy, vzkázal sebevědomý kapitán Příbrami
OBSAHUJE VIDEO

Příbram na úvod FNL remizovala před domácím publikem u řeky Litavky s Táborskem a společně s letní přípravou si připsala třetí remízový výsledek za sebou. 

Žádné obří zklamání to však nebylo a třiadvacetiletý kapitán mužstva Marcel Čermák je do dalších kol optimistou...

"Od příchodu trenérů Zápotočného a Nikla víme, že se fotbalem chceme bavit. Hrát po zemi, hodně držet míč. Máme mladý, běhavý tým. Takhle chceme hrát celou sezonu. Když to půjde, naše výkony budou jenom gradovat,“ slíbil příbramským fanouškům bývalý záložník Viktorie Žižkov či ruského celku NK Aluminij.

V uplynulém soutěžním ročníku obsadila Starkova značka až třináctou pozici a v sezoně 2022/2023 by to mohlo být o něco lepší. Alespoň tedy podle nynějšího lídra, který příznivce láká na výhry.

"Ukázali jsme novou tvář týmu, kádr se přes léto dost obměnil. Máte se na co těšit. První kolo sice vítězstvím neskončilo, ale to všechno přijde. Pokud budeme pokračovat ve výkonech jako proti Táborsku, můžeme hodně zamíchat kartami Fortuna:národné ligy," doplnil odhodlaný kolega Wágnera, Osmančíka a spol., jehož celek narazí šestý srpnový den na Chrudim.

Čvančara je stejný jako Tecl, Holec je parodie na gólmana, Juliše vyměnit za Vašulína či Almásiho, radí Řepka Spartě

Zdroj: fkpribram.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.