Vůbec nejnebezpečnější hráč Panathinaikosu? Holeš ukázal na tohoto španělského středního záložníka...

Vůbec nejnebezpečnější hráč Panathinaikosu? Holeš ukázal na tohoto španělského středního záložníka...

Jaké poznatky o Panathinaikosu Atény má jeden z nejlépe hodnocených hráčů Fortuna:ligy a český reprezentační záložník v jedné osobě Tomáš Holeš?

"V úterý jsme se na ně zaměřili na videu. Stojí proti nám kvalitní soupeř se skvělou defenzivou a efektivním útokem. Mají dobré individuality, nepříjemné hrotové hráče. Čeká nás asi nejtěžší soupeř, kterého jsme mohli dostat," přednesl webem slavia.cz citovaný bývalý hráč Jablonce či Hradce Králové.

Kdo z kádru soupeře je podle něj vůbec nejnebezpečnější? "Z videa mě nejvíce zaujal střední záložník Rubén Pérez. Španěl, skvělý na balonu, krásně to rozdává," pochválil protivníka před úvodním měřením sil devětadvacetiletý fotbalista.

Bude mít dvojzápas proti přednímu mužstvu řecké Super League 1 favorita? "Je to 50:50. Máme hodně odehráno na evropské scéně, minulý rok jsme prošli přes řadu kvalitních soupeřů až do čtvrtfinále, tyto zkušenosti musíme zúročit," burcoval sešívanou kabinu zkušený středopolař.

Bývalý chlebodárce Zdeňka Ščasného se vrátil do Evropy po dlouhých pěti letech absence. "Myslím si, že to pro ně bude velká motivace. Budou hrát pro fanoušky, základní skupina je obrovské lákadlo pro celé město," doplnil na webu slavia.cz kolega Provoda, Ševčíka, Traorého a spol.

ZdroJ: slavia.cz