Mourinho vítá další hvězdnou posilu! Přichází vítěz Champions League

Mourinho vítá další hvězdnou posilu! Přichází vítěz Champions League

Jak lépe vyhlásit útok na titul, než příchodem posil, které ve společnosti rezonují? José Mourinho tento způsob zvolil a zatím se zdá, že nekončí. Bude AS Řím černým koněm nadcházejícího ročníku Serie A?

Je hotovo. Další přestup, který fanoušky v Říme zvedne ze sedadel. Po příchodech takových jmen jako Zeki Celik, Nemanja Matič nebo Mile Svilar přišla bomba v podobě hvězdy světového formátu - Paulo Dybala. To však není všechno.

Novou posilou se zanedlouho stane Gini Wijnaldum, který přijde z PSG na hostování s opcí na přestup, která však není povinná. PSG se kvůli příchodu Renata Sanchese muselo zbavit dvou hráčů a tentokrát to padlo na Gueyiho a právě Wijnalduma. 

Ten by měl být pro Mourinha velkou posilou do zálohy, kde by mohl operovat s Matičem, Pellegrinim nebo Cristantem. Po posílení útoku i obrany teď přichází světové jméno do zálohy tvořit hru.

V případě AS to ještě nemusí být všechno, boje o titul začínají být mnohem reálnější a tak by vedení mohlo naslouchat všem přáním Josého Mourinha. V minulé sezóně skončilo AS na 6. příčce. Proč by však nemohlo atakovat Top 3? Tým se rýsuje více, než hezky. Nechme se překvapit. 

zdroj: Fabrizio Romano